Mini Alışveriş Sepeti

Markalar

«1»
TRW

TRW

Otomobil yedek parçaları üreticisi TRW Aftermarket, otomotiv güvenlik çözümlerinde global bir liderdir.
OPAR

OPAR

Opar markası, Fiat Ricambi ve Fiat Accessori markaları ile birlikte Orijinal ve eşdeğer parçalarda, Diğer Marka, Akü, Aksesuar ve Yağ markaları ile birlikte Tofaş Türk Otomobil Fabrikası AŞ bünyesinde ve güvencesinde; 20.000 m2 depo alanı, 150 mavi ve beyaz yaka çalışanı ile 7 bölgede 77 ana bayisi ve 80.000’in üzerinde ürün çeşidi ile hizmet vermektedir.
DUDUCO
MAPA

MAPA

Dünyanın önde gelen yenileme pazarı debriyaj üreticilerinden olan MA-PA, 1970 yılında, Türkiye’de otomotiv sektörüne hizmet veren orijinal yedek parça üreticisi olarak kuruldu. Türkiye’nin endüstriyel gelişim sürecinde, komple fren sistemleri ve debriyaj setleri ile birçok otomotiv parçasının ilk yerli üreticisi oldu. Zaman içerisinde, debriyaj üretimine odaklanarak iki ana markası; MA-PA ve KraftTech ile yenileme pazarında binek ve hafif ticari araçlar için debriyaj baskı, disk ve rulman tasarımı, üretimi ve dağıtımı konularında faaliyet göstermeye başladı. Profesyonel çalışanları, 40 yılı aşkın teknik bilgi ve birikimi, yeni ürün geliştirme performansının yanı sıra kurulduğundan bu yana kaliteden taviz vermeyen MA-PA, bu özellikleri ile sektöründe önemli bir yere sahiptir. MA-PA’ nın öncelikleri arasında, müşterilerine üstün performans sağlayan ürünler sunmanın yanı sıra, yüksek güvenlik ve sağlık standartlarını sağlamak ve çevreye duyarlı yaklaşımı yer alır.
FERODO

FERODO

Ferodo, Federal-Mogul bünyesinde bulunan yüksek kaliteli fren markasıdır. Teknik inovasyon ve ürün geliştirme alanında gurur verici bir geçmişe sahibiz. Bugün dünyanın lider üreticilerine ve yedek parça pazarına kaliteli fren parçaları sunuyoruz.
HATTAT

HATTAT

Hattat Otomotiv Pazarlama A.Ş küresel pazarlarda 5 ayrı iş kolunda faaliyet göstermektedir. Otomobil,Ticari Araç ,Traktör , Endüstriyel ve Mobil Hidrolik Ürünler, Marine Motorları ve Lastik konusunda , güçlü dağıtım kanalı ve konusunda uzmanlaşmış deneyimli çalışanları ile hizmet vermektedir. Şirketimiz, eğitimli insan kaynağı ve tecrübesini dağıtım kanalıyla ile paylaşan, küresel pazardaki yenilikleri yakından takip ederek hedeflediği pazarlarda takip ve tercih edilen olmaya , böylelikle elde edilen kazanımlarını da iş ortaklarına fayda sağlamaya devam etmektedir.
OTOKOÇ

OTOKOÇ

Koç Holding’in ilk otomotiv sektörü yatırımı olan Otokoç, aradan geçen 86 yıl boyunca birçok ilke imza attı. Her alanda kendini yenileyen ve geliştiren Otokoç, ilk günden bu yana aynı kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet veriyor...
ithal
BOSCH

BOSCH

Otomotiv teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren Otomotiv Yedek Parça iş birimi; ürün tedariği, sevkiyatı, otomotiv yedek parça pazarlama ve satışı, servis konseptleri yönetimi ve geliştirilmesi, satış sonrası teknik destek alanındaki faaliyetleri ile Bosch ürünlerinin geliştirilmesini sağlamaktadır.
GRAF
AYBAY

AYBAY

Aybay Otomotiv 1946 yılında Trabzon’da kuruldu. Chrysler, Plymouth otomobillerinin ve Fargo kamyonlarının Türkiye’nin kuzeydoğusunun 12 ilinde Chrysler Amerika’nın direkt mümessilliğini yaptı. 1949’dan sonra İstanbul’da yedek parça ithalat ve dağıtimı yapan firma, 1979 yılında otomotiv devirdaim pompaları üretimine başladı. 30 yıldır ödünsüz kalite anlayışı ile ürettiği devirdaim pompaları, kalıp imalatı, aluminyum enjeksiyon, talaşlı imalat, teknik yardım, montaj ve dağıtım birimlerinin desteğinde yurtiçinde ve yurtdışında satılmaktadır.
J.DEUS
KADA

KADA

KADA Oto Radyatör Sanayi ve Ticaret A.Ş. Türk Otomotiv Sektörü’nün “Oto Radyatör” ihtiyacını karşılamak üzere 1983 yılında İstanbul’da kurulmuştur. 1999 yılına kadar günün gerektirdiği her yeniliğe ve teknolojiye açık deneyimli ve bilgili kadrosuyla Türkiye’de sektöründe pek çok “ilk”e imza atmıştır. ( ilk yağ radyatörü, intercooler, Japon ve Avrupa araç radyatörleri, vb. ). Bugün KADA, 1999 yılında inşaatı biten İstanbul Güneşlide yerleşik, ( Kapalı alan 10.000 m² ) modern binasında Almanya’dan ithal edilen son teknoloji ürünü komple makine parkıyla ve Alman DQS firmasına onaylattığı kalite anlayışıyla, DIN EN ISO 9001:2008 standartlarında imalatını sürdürmektedir.
KALE RADYATÖR

KALE RADYATÖR

KALE Oto Radyatör A.Ş. 1966 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Motorlu vasıtalar için motor su soğutma radyatörleri ve ısıtma petekleri ile başlayan küçük ölçekli üretim, 1980’ler sonrasında hızla artmış, firma kendi alanında Türkiye’de lider üretici konuma ulaşmıştır.
Mita

Mita

1967 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız, hızla gelişmekte olan Türk Sanayine ve otomotiv yedek parça piyasasına Toplam Kalite Yönetimi anlayışını ilke edinerek hizmet vermektedir.
BEHR
VERNET
TYC
DEPO
MAKO

MAKO

Türkiye’de özel sektörün önemi artmakta,önemli ve büyük yatırımlar için özel teşebbüslere ihtiyaç duyulmaktadır. Tam bu sırada özel sektörün öncülerinden Koç Holding,Magneti Marelli ile güçlerini birleştirerek ülkenin en önemli sanayi atılımını Bursa’da gerçekleştirirler. Mako Kurulmaktadır... Mako’nun amacı,gelişen rekabet koşulları çerçevesinde sürekli kendini yenilemek,yetenekli,bilgili,deneyimli ve gelişim olanaklarıyla durmadan desteklenen çalışanları ile teknolojinin hızını yakalamaktadır.
AYFAR

AYFAR

İstanbul'un Silivri Bölgesi'nde 1993 yılında kurulmuş olup 1996 yılından bu yana Otomotiv Yan Sanayi sektöründe faaliyet gösteren AYFAR OTOMOTİV SANAYİ ve TİCARET A.Ş, toplam 40.000 m2'lik üç ayrı üretim tesislerinde Karayolları Taşıt Araç ve Gereçleri Aydınlatma Lambaları üretimi yapmaktadır. Tüm Üretim aşamalarının kendi bünyesinde gerçekleştiği Türkiye'deki ender üretim tesislerinden biri olan firmamızda Far, Far Camı, Stop – Sinyal Sis Lamba ve çeşitli aydınlatma aksesuarları olmak üzere yılda 3 milyon parça üretim kapasitesine sahiptir. Üretimimizin %70'e yakın bir bölümü dünyanın çeşitli bölgelerinde 40'tan fazla ülkeye ihrac edilmektedir.
ESER

ESER

Firmamız 30 yılı aşan deneyimi ile faaliyet gösteren entegre bir kuruluştur. 1970’ li yıllarda başlayan üretim yolculuğu, günümüzde kendi kalıplarını, en son teknoloji ürünü CNC tezgahlarda üreten ve yüksek kapasiteli enjeksiyon makineleri kullanarak hızlı ve kaliteli montaj hatlarında metal ve plastik birlikteliğine ışık katarak müşterilerinin yolunu aydınlatan bir hale gelmiştir. Her departmanında ısının “ Uzmanı “ elemanlara sahip olan ESER OTOMOTIV ürünü ilk oluşturmaya baslayan fikirden, son adıma kadar kaliteli ve titiz bir çalışma anlayışına sahiptir.
Çerkez

Çerkez

Çerkezoğlu Plastik, otomobil ve ticari araç stop, snayal lambları, plastik aksamı ğretmek üzere kurulmuş olp 1958 yılında bu güne üretimine devam etmektedir. Kurulduüu günden bu yana kaliteyi ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutuan Çerkezoğlu Plastik bu ilkesinden hiç taviz vermemiştir. Şirketimiz, GEPOSB daki 5.000 m2 kapalı alanda toplam 7.500 m2 lik modern üretim tesislerinde, sahip olduğu 59 tondan 600 tona otomatik enjeksiyon makinaları, plastik kaynak makinaları, ultrason, vibrasyon ve hot plate teknolojileri ile ürün yelpazesini genişletip kaliteyi daha da ileriye götürmeyi hedeflemektedir. Bunun sonucu olarak, müşterilerimize her zaman artan kalite anlayışı ile e iyi ürünleri sunma gayreti içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz.
PLEKSAN

PLEKSAN

Otomotiv sektöründe aydınlatma sistemleri ve plastik aksamları konusunda dünyanın önde gelen yedek parça sağlayıcılarından biri olmak. Bu hedefi gerçekleştirmek içinde üstün kaliteli ürünleri en düşük maliyetlerde üretmek ve tüketiciye kaliteli hizmet sunmak, çevreye ve insanlara karşı sorumluluklarımızı yerine getirerek istikrarlı bir şekilde büyümek temel hedefimizdir.
MARS

MARS

Mars Otomotiv, 2005 yılında İstanbul’un Silivri ilçesinde 3.000 M2 kapalı alana sahip fabrikasında üretime başlamıştır. Otomotiv aydınlatma sektöründe geçirilen 45 yıllık tecrübenin birikimi ile kurulan Mars Otomotiv, kurulduğu günden bu yana izlemiş olduğu yenilikçi stratejiler ve müşteri odaklı satış politikası sayesinde ülkemizin ve bölgemizin önde gelen otomotiv aydınlatma üreticilerinden biri haline gelmiştir. Yıllar içerisinde ürün çeşidinin artması ve buna bağlı olarak,üretim kapasitesinin ve çalışan sayısının artması mevcut üretim tesisinin büyümesi ihtiyacını ortaya çıkarmıştır.Bu ihtiyaç neticesinde ilk olarak 2010 yılı sonlarında aynı bölgedeki 10.000 m2 kapalı alana sahip ikinci fabrikamız kullanıma alınmış ve son olarak 2013 yılı içerisinde de 10.000 m2 lik ek üretim alanınımız kullanılmaya başlanmıştır.
Wintech
Waben Filter
Fuji

Fuji

Fuji Filtre süreç içerisinde Avrupa standartlarına uygun makina teçhizat ve ham madde alanında kendini geliştirmiş ve bugün 6000 m2 kapalı alanda üretimini gerçekleştirmektedir, Dünyanın birçok ülkesine yapmış oldugu ihracat ile kalitesini ve güvenilirliğini göstermiştir ve bu nedenle sürekli gelişme anlayışı içinde, tüm ürünlerimizi müşteri isteklerine, ulusal ve uluslar arası kalite standartlarına uygun olarak ekonomik ve istenilen teslim süresinde üreterek müşterilerini tam anlamıyla memnun etme çabası içindede olmuştur.
OBK
FRAM
Ufi
Eurofil
MONROE

MONROE

999 yılında bağımsız bir şirket haline geldiğinden bu yana Tenneco (NYSE: TEN) otomotiv orijinal ekipman pazarı ve yenileme piyasasına yönelik dünyanın önde gelen emisyon kontrolü ve sürüş kontrol ürünleri ve sistemleri tasarım ve üreticilerindendir. Tenneco, sahip olduğu ileri teknolojileri, global üretim tecrübesi ve müşteri odaklı vizyonu ile yıllık gelirini 7,4 milyar dolara çıkartarak küresel otomotiv tedarik endüstrisindeki liderliğini pekiştirmek için yeni pazarlara girmiştir.
Optimal

Optimal

1992 senesinde kurulmuş olan OPTIMAL AG & Co. KG şirketi motorlu taşıtlardaki dingil, fren, ön takım, motor ve diğer ürünler için başarılı yedek parçalar sunmaktadır. Şirketimizin gelişmesinde katkısı bulunan dinamik anlamlı bir konseptin müşteri ve yüklenicilerin güvenine dayandığını göstermektedir. Müşterilerle gerçekleştirilen yoğun ve açık bir işbirliği çalışmalarımızın merkezinde yer almaktadır. Bununla birlikte ürünlerimizin kalitesi ve yüksek servis standardımız müşteri memnuniyetini sağlayabilmemizin anahtarıdır. Kalite, şirketimizin en önde gelen hedeflerinden biridir.
GLOBAL

GLOBAL

BURSA GLOBAL OTOMOTİV, 1999 yılında, otomotiv' in başkenti olan Bursa'da faaliyetine başlamıştır. Kuruluşundan itibaren sisteme dayalı satış politikasından ödün vermeyerek geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir. Firmamızın ana prensipleri, sürekli müşteri memnuniyeti, zamanında sevkıyat ve müşteri çıkarlarını her koşulda korumaktır.
FKK

FKK

Ülkemizde çeyrek asrı aşan bir süredir kauçuk mamuller üzerinde faaliyette bulunan FKK, 1957 yılında kısıtlı imkanlara rağmen metal ve kauçuktan otomotiv parçaları üretmek üzere mütevazi sayılabilecek imkanlarla kuruldu. Kısa bir sürede pazara sürdüğü ürünlerin kalitesi ile müşterilerde ilgi ve güven yarattı. 10. yılını tamamladığında 35' den fazla araç için 350' yi aşkın parça çeşidi ile üretimde yıllık bir milyon adeti yakaladı. Kurulduğu günden beri artan talepleri karşılayabilmek ve daha modern teknoloji uygulamak amacıyla FKK sürekli büyüdü.
RAPRO

RAPRO

2003 yılında kurulan RAPRO, İzmir’de bulunan üretim tesislerinde kauçuk hortum üretimi ile iş hayatına başladı. Zamanla artan araç çeşitliliği ve dolaylı olarak artan kaliteli kauçuk ürün gereksinimi sonucunda RAPRO üretim çeşitlerine kauçuk parçalar, kauçuk-metal parçalar, körükler, fitiller ve kasnakları ekledi.
GB

GB

G.B. Metal Rubber, Çalı Sanayi Bölgesinde 4500 m2 kullanım alanlı fabrikasında, Renault, Fiat, Peugeot, Skoda, Opel, VW ve diğer binek araçlara ait titreşim önleyici takoz, körük, burç ve benzeri parçaların üretimini yapıp ulusal ve uluslar arası pazara yine kendi markası olan G.B. Made in TÜRKİYE markası ile sunmaktadır. Geniş makine parkı ile dikkatleri üzerine çeken firmamız, üretimde kullandığı hamuru ve kalıpları en son teknoloji ile kendi bünyesinde tasarlayıp üretimini yapmaktadır. Üretimini yaptığı tüm parçaların istenilen speclere uygunluğunu yine kendi laboratuarlarında test edip onaylamaktadır.
MACRO

MACRO

30 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren firmamız, kauçuk bazlı teknik ürünler geliştirerek ve üreterek, dünya otomotiv piyasasına ve ülke ekonomisine katkıda bulunmayı varlık nedeni olarak benimsemiştir. Daima en iyi performansı gösterme çabası içinde olmayı, kaynaklarımızı akılcı kullanmayı, maliyet kavramını bilmeyi, daha iyi sonuçlar alabilmek için süreçlerimizi iyileştirmeyi, müşteri kavramını bilmeyi, değişime açık olmayı, sorumluluklar ve yetkileri paylaşarak takım oyunu oynamayı, uygulamalara hızlı geçebilmeyi; tüm ilişkilerimizde saygılı, açık ve dürüst olmayı; çevreye saygılı olmayı kendimize ilke edindik. Bu sayede sürekli gelişim göstererek, müşteri beklentilerine ve rekabetçi piyasa şartlarına uyum sağlayabilmekteyiz.
BROM
HATTAT

HATTAT

Yine Hema Endüstri A.Ş. yeni bir yatırım yaparak ayna mahruti, diferansiyel ve şanzıman alanında büyük yatırımlar yaptık. Bu makinaları Türkiye’ye getirerek montaj çalışmaları yapmaktayız. Yılda 1 milyon araçlık ayna mahruti ve diferansiyel üretim kapasitesine sahip olduk. Yurt dışında en büyük ihraç müşterilerinin başında Caterpillar, Perkins, John Deere, Textron dbh firmalarınak motor blokları Krank, Hidrolik Pompa ve valf vermektedir. Yurtiçi müşterilerinde ise Ford Otosan, Fiat, Tofaş, BMC, Mercedes, Man, Renault, Otocar, Iveco, Otoyol, Crysler Temsa gibi bu büyük ticari vasıta üreticilerine hidrolik direksiyon ve fren sistemlerini tedarik etmektir.
Cifam
CAVO

CAVO

Faaliyet hayatına Kumanda Teli tasarımı ve üretimi ile başlayan firmamız 1984 yılında kurulmuştur. 1987 yılında Renault ile başlayarak çeşitli otomotiv üreticilerinin orijinal parça üreticisi olmuş, bu süre zarfında otomotiv firmaları denetimleri sonucu 'A' seviye tedarikçi olarak sınıflandırılmıştır.
HASEFE
Güçlü
TEKNOROT

TEKNOROT

1979 yılında oto yedek parça sektörüne yeni bir anlayış getirmek amacıyla kurulan firmamız, kurulduğu günden bugüne öncelikli olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini misyon edinerek sektöründe hak ettiği güvenilirliği sürdürmektedir. Binek ve hafif ticari araç segmentleri için kaliteli, ve geniş ürün yelpazesi, teknolojik alt yapısı, alanında uzman personeli, zamanında ürün teslimi ve stoklu çalışması, firmamızı rakipleri arasında ilk tercih konumuna getirmiştir.
VOTTO

VOTTO

VOTTO müşterilerine OEM tedarikçilerinden seçmiş oldugu ,TS 16949, QS9000, ISO 9001:2000 kalite standartlarını içinde bulunduran ürünler sunmaktadır. VOTTO ürün gelişimi ve müşteri memnuniyeti konusundaki bağlılığını sektörün profesyonelleri ile ekip çalışması içerisinde sağlar. VOTTO’nun başarısı , ileriyi düşünen yapısı, pazardaki değişimi ve modern iletişim sistemlerinin ihtiyacına yönelik uygulamalar ile nitelendirilebilirken, lojistik destek ve envanter kaynaklarını verimli kullanarak müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlamıştır.
Metelli
VEKA
Ecofix
VALEO

VALEO

100 yıla yakın süredir otomotiv sektöründe hizmet veren Valeo; OEM, OES ve IAM kanallarında Dünya çapında lider firmalardan biridir. Dünyanın ilk 10 otomotiv yedek parça firması içerisinde yer alan Valeo, bağımsız bir endüstriyel gruptur. Faaliyet alanı binek ve ağır vasıtaların parça, entegre sistem ve modüllerinin dizaynı, üretimi, satışı ve pazarlamasıdır. Dünya genelinde kompakt modellerden lüks araçlara tüm segmentlerde araç üreticilerinin sağlayıcısıdır.
ALTO
Maurice Lecoy
Viewmax
Plastikap

Plastikap

1948 yılında bir kalıp atölyesi olarak kurulan Plastikap, 1958 yılında İstanbul Sefaköy’deki yerine taşındığında Arçelik, Beko, Türk Hava Yolları gibi kuruluşlar ve yeni gelişmeye başlayan ev eşyaları sektöründeki diğer firmalar için plasik enjeksiyon kalıpları ve parçaları üretiyordu. Plastikap, 2003 yılında Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesindeki yeni yerine taşındı. 1960’larda ilk Türk otomotiv fabrikası kurulduğunda, Plastikap kendi kalıp atölyesinde tasarımı yapılan ve üretilen kalıplarla, otomotiv sanayine plastik teknik parçalar üreten ilk imalatçılardan biri oldu.
GOLD - TURSAN
Yerli
ERAYNA

ERAYNA

Firmamız otomotiv yan sanayinde faaliyet göstermekte olup, çeşitli marka ve modellere iç ve dış dikiz aynaları, cam setleri, ve kapı kolları üretimi yapmaktadır.
AYHAN

AYHAN

Ayhan Plastik 2004 yılında Bursa da kuruldu. 800 m² kapalı alanda faaliyetlerini yürüten firmamız; otomotiv yedek parça ve aksesuar üretimi yapmaktadır. 30 yıllık bilgi ve tecrübenin bir sonucu olarak hedeflerine kısa zamanda ulaşan firmamız, zengin çeşit ve kaliteli ürün anlayışından taviz vermeden uzun süreli ve güvene dayalı müşteri ilişkilerini temel işletme politikası olarak belirlemiştir. Değişen tüketici davranışlarının yarattığı yüksek rekabet koşullarını karşılayabilmek, satış ve satış sonrası süreçte’de müşteri beklentilerine sadık kalarak en üst seviyede hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir.
DEKAR

DEKAR

Dekar Otomotiv, otomotiv yedek parça sektöründe, Kalitesi ve güveniyle ürünlerini dünya pazarına tanıtan, Otomotiv ve makina sektörüyle ilgili diğer faaliyetlerde Plastik, kauçuk ve sac parçaları üretiminde müşterisinin çözüm ortağı olan, Gücünü tecrübesinden ve ödün vermediği kalite anlayışından alan bir kuruluştur.
Birlik
iss (GOETZE)
YENMAK

YENMAK

Yenmak, 1965 yılında Kahvecioğlu ailesi tarafından küçük bir atölye olarak Konya’da kuruldu. Geçen yıllar içinde YENMAK kendisini sürekli olarak yenileyerek ve geliştirerek yurt içi ve yurtdışında bağımsız motor parça tedarikçisi olarak dünya çapındaki büyük tedarikçilerden biri olmuştur. Yenmak bugün KİT, PİSTON, PİSTON PİMİ, SEGMAN ve SİLİNDİR MOTOR GÖMLEĞİ üretimi; CONTA, SUPAP ve MOTOR YATAĞI tedariği ile bu ürünleri 5 kıtada 80’den fazla farklı ülkeye göndermektedir.
Süpsan

Süpsan

Supsan, bir Borusan Holding kuruluşu olup, 3 Eylül 1970 tarihinden itibaren Eaton SRL lisansı ile Her türlü içten yanmalı motorlar için motor supabı üretmektedir. Gayd, tırnak, tij ve supap başlığı ürünlerinde araç üreticilerinin orjinal parça tedarikçisidir. Supsan, bayileri kanalı ile de supap, gayd, baga, tırnak, tij, takım conta, eksantrik mili, supap fincanı, silindir kapak, krank, şim, supap lastiği, silindir kapak saplaması ve motor yatağı ürünlerini dağıtmaktadır. Kalite yönetimi sistemimizin ISO / TS 16949 gereksinimlerine uygunluğu, uluslararası bir denetleme kuruluşu olan TÜV CERT tarafından onaylanmıştır.
Güneş

Güneş

Güneş Motor Supapları A.Ş. olarak yaklaşık yarım asırdır her türlü benzinli ve dizel araçlara ait supap üretimi yapmaktayız. Kurulduğumuz günden bugüne “Memnuniyetiniz Sözümüzdür” ilkesinden hareketle her zaman birinci önceliğimiz müşteri memnuniyeti olmuştur. Motor supapları konusunda deneyimli kadromuzla ve teknolojinin son yeniliklerinin yer aldığı üretim tesisimizde müşterilerimizin istek, beklenti ve taleplerine göre hareket ediyoruz. Ar-Ge çalışmalarımızla her zaman daha iyi olanı üretmek ve müşterilerimize, bayilerimize hızlı ve kalıcı çözümler sunmak için her gün daha çok çalışıyoruz.
ALBAGA

ALBAGA

Albaga; Otomotiv sanayi’nde yedek parça üretimi yapan konusunda fark oluşturmuş, geleceğin teknolojisini bugünden sunan firmaların, kaliteli ürünlerini Türkiye’de otomotiv sektörüne sunmak adına 2007 yılında kuruldu. Kendi alanında yüksek kaliteli döküm ve ileri teknoloji tezgâh parkı ile üretim yapan, sektörünün lider firmalarından İtalyan Metelli firmasının motor ürünlerinde (subap gaydı, subap bagası, hidrolik subap fincanları, subap ayar şimleri) Türkiye distribütörlüğü ile hizmet vermeye başladı.
OYGARSAN
ina
CORTECO

CORTECO

CORTECO ücretsiz otomotiv yedek parça için önde gelen uluslararası tedarikçisi konumundadır. küresel ölçekte faaliyet gösteren Freudenberg Grubu'nun bir iştiraki olarak, OEM kalitesinde fazla 19.000 ürünler sunmaktayız. Bağımsız garajlar ve orijinal üreticinin aralığı olarak satış sonrası fayda sızdırmazlık ve titreşim kontrolü ve kabin hava filtreleri alanlarda. CORTECO kendi iştirakleri ile 15 ülkede temsil edilmektedir. Freudenberg Grubu Hakkında, biz 60 ülkede dünya çapında müşterilere ulaşmak.
OTOCONTA
Victor Reinz
ROYAL

ROYAL

1978 yılında conta imalatına başlayan Royal Conta kısa bir süre sonra Otoyol-Iveco ve Tofaş’a ve daha sonra da Renault, Ford – Otosan, Karsan’a ve bunlara bağlı servis firmalarına hizmet vermeye başlamıştır. Şu an bu firmalara ilaveten Çelik Motor, Türk Traktör, Hema, Alarko, Tülomsaş Lokomotif Fabrikaları, TSK’nında conta ihtiyacını karşılamaktadır. Yapılan denetimler sonucu “A” sınıfı tedarikçi olmanın yanı sıra ürünlerinin kontrole tabi tutulmadan montaj hattında kullanılma iznine sahiptir. TS 16949 Kalite Belgesine ilaven ISO 14001 Çeve Yönetim Sistemi Belgesine da sahiptir.
AMC
LKS
Şahin

Şahin

Şahin Motor Yatakları Ltd., 1955 yılında, döküm kalın yatak imal eden bir atölye olarak İstanbul'da işe başlamış, 1965 yılında Şahin Motor Yatakları Anonim Şirketi olarak statüsünü değiştirmiştir. Yeni kurulan şirket, Glacier Metal Company (GMC) ile lisans ve trademark anlaşması yaparak Türkiye'de çelik kılıflı ince cidarlı motor yatak üretimini başlatmıştır. Fabrikamızın kurulu olduğu Gebze'deki arazi bu dönemde satın alınmış ve üretim planı GMC tarafından hazırlanarak 1969 yılında ilk fast-line hattı ile deneme üretimine başlanmıştır. Yine aynı dönemde çeneli yatak imalatı da devreye girmiştir.
GLYCO
DAYCO

DAYCO

Dayco, otomobiller, kamyonlar, inşaat, tarım ve endüstri için önemli motor ürünlerinin, tahrik sistemlerinin ve hizmetlerin araştırma, tasarım, üretim ve dağıtımında küresel bir liderdir. Dayco’nun katkıları, insanların bir yerden bir yere gitmesini, malların taşınmasını, gıdaların hasadını ve altyapının yapımını sağlayan temel öğelerdir. Şirket, sözlerini tutma, her zaman zamanında teslim etme ve engeller ne olursa olsun, hizmet konusundaki yoğun bir gayret gibi uzun bir geçmişe dayanan değerlere göre hareket eder. Dayco, yüz yıldan fazla bir zamandır zorlukları aşarak, her dönemeçte daha güçlü ve daha akıllı bir şekilde çıkıyor.
GATES
ina
Estaş

Estaş

1977 yılında kurulan ESTAŞ, Türkiye’nin ilk ve en büyük kam mili üretim tesisidir. İlk yıllarda yedek parça piyasası için üretim yapan ESTAŞ, 1979 yılından itibaren ana sanayi firmaları (OEM) için de kam mili üretmeye başlamıştır. Bugün yurt içi ve yurt dışında 16 otomotiv araç üreticisi motorlarında ESTAŞ kam millerini kullanmaktadır. Orijinal parça üreticisi olmanın yanı sıra ESTAŞ, 40 ülkenin yedek parça piyasasına kam mili ihraç etmektedir. ESTAŞ’ın üretim programında dünya genelinde yaygın 1300 ün üzerinde araç ve cihaz motoruna ait kam mili bulunmaktadır. ESTAŞ üretimini, 420 çalışanı ile döküm ve kam mili üretim fabrikalarının 70.000 m² kapalı ve 112.000m² açık alanda entegre bir şekilde organize olduğu Sivas’ta yapmaktadır.
Gemşaft

Gemşaft

Mil üretim sirketimiz 1972 yilinda kurulmustur. Birkaç yil içinde sanayi, demir yollari ve deniz motorlarinin yani sira standart otomobiller içinde mil üretmeye baslamistir. Çok çesitli ve kaliteli ürünleriyle iç ve dis pazarda yüksek satis rakamlari yakalamistir ve Pazar payi düzenli olarak büyümektedir. Teknolojisiyle ve en son teknoloji ürünü olan cnc makinalariyla, yapmis oldugumuz yatirimlarla büyük araç üreticilerine yedek parça üretebilen bir sirket durumuna geldik. s?irketimizin 3 temel amaci vardir: 1- Tüm müsterilerimize derin bir baglilik duymak ve saygi göstermek. 2- En kaliteli ürünü sunmak 3- Iyi fiyat, zamaninda teslimat ve tam memnuniyet...
Pierburg
SCHADEK
üç-el

üç-el

1980 yılında Türkiye otomotiv sektörünün merkezi Bursa’da kuruldu. İlk günden itibaren kaliteyi ön planda tutan felsefe ve tecrübeli personeli sayesinde iç pazarda orijinalin muadili seviyesine ulaştı. 1999 yılında uluslararası otomotiv fuarlarına katılım ile yurtdışı piyasalara açıldı. Türkiye yedek parça piyasasının alanındaki lider firması olarak, dünyanın her bölgesinde 40 ın üzerinde ülkeye ulaştı. Kendi mülkü olan yeni fabrikasında, 7500 m2 kapalı alanda ve 120 nin üzerinde tecrübeli personeli ile büyümeye devam etmektedir. AR&GE bölümü ve yeni geliştirilen ömür test cihazları sayesinde OEM piyasasını da hedeflemektedir.
SKF
SNR
ABA

ABA

ABA AUTOMOTİVE ailesi olarak; Dünya pazarındaki rekabetin öngördüğü koşulsuz müşteri memnuniyeti için yüksek kalite ve standartlarda gergi rulmanları ve diğer otomotiv yedek parça ürünleri üreteceğiz. Ulusal/Uluslar arası yasal düzenlemelere eksiksiz uyacağız. Tüm faaliyetlerimizi insan ve çevre odaklı sürekli gözden geçireceğiz. Faaliyetlerimizden kaynaklanan olumsuz çevre etkilerini en aza indirmek, iş kazaları ve meslek hastalıklarını önlemek için gerekli tedbirleri alıp iyileştirme çalışmalarını yapacağız.
Sismak

Sismak

1980 yılında küçük bir atölyede üretime başlayan sismak bugün tüm lojistik ve altyapı imkanlarıyla avantajlar sağlayan, Türkiye'nin ikinci büyük ihracat limanına sahip, üçüncü büyük kenti İzmir'de 6500 m2'si kapalı 10.000 m2 alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.
Reinz
Magnetti Marelli
Lancia
Beşer

Beşer

Firmamız 1967 yılında kurucumuz merhum Sabahattin BEŞER Başkanlığında 1. Sanayi Sitesi’nde Otomotiv Yan Sanayi Sürtünme Malzemeleri dalında Fren ve Debriyaj Balatalarının üretimi ile ilgili çalışmalara başlamış olup, şirket 1974 yılından sonra Bornova adresindeki yeni modern fabrikasına taşınmış üretim kapasitesini ve istihdam gücünü arttırarak ilgili üretim dalında iç ve dış piyasalara hitap edecek düzeye getirmiştir. Kısa sürede şirket gruplarına Kemalpaşa’da Aysan Debriyaj A.Ş.’yi, Bornova’da Beşmak Otomotiv A.Ş.’yi, Gaziemir Ege Serbest Bölge’sinde Beşer Uluslararası A.Ş.’yi dahil ederek, her geçen gün yapmış olduğu yeni yatırımları ile istikrarlı büyümesini sürdürmektedir. Dünya standartlarında üretim yapabilme yeteneği sayesinde dünya pazarlarında önemli Pazar payları elde etmeyi başarmış olmanın haklı gururunu taşımaktadır.
MAYSAN

MAYSAN

1969 yılında, Maysan adı ile kurulmuş olan Maysan Mando, Türkiye’de amortisör üretimi yapan ilk şirket olarak, Türkiye otomotiv piyasasının gelişiminde etkin bir rol oynamıştır. Şirket’in Çukurova Grubu bünyesine katılmasının ardından, 1976 yılında Oyak Renault, Tofaş ve Mercedes Benz Türk gibi başlıca OEM üreticileri de Şirket’in önemli müşteri listesindeki yerlerini almışlardır.
ANKA
Günsan
SOSA
MARAL
TURSAN

TURSAN

Tursan ticaret firması 1977 yılında kulmuş olup otomotiv yan sanayi konusunda çalışmakta olup yüksek kaliteli ürünler üretmektedir. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikim ile müşteri memnuniyeti en birincil amacımızdır. Üretim hattımızdaki yüksek teknoloji ekipmanlar sayesinde daima sektöre öncülük yapmakta ve kullanıcılarımıza en kaliteli ürünleri sunmaktayız. Gün geçtikçe artan üretim yelpazemizle geleceğe doğru saglam adımlarla ilerlemekteyiz.
ARKPRESS

ARKPRESS

En önemli araç güvenliği unsurlarından biri olan emniyet kemerlerinin üretimine 1973 yılında Statik Emniyet Kemeri imalatıyla başlayan Ark Pres, kısa bir süre içinde ulusal otomotiv devlerinden birinin en popüler bir serisinde tercih edilmiş ve kuruluşun üretim rakamları, takdire değer oranlara ulaşmıştır. Sürekli olarak gelişmeyi ve müşterilerinin gelecekteki gereksinimlerini önceden belirleyerek karşılamayı ilke edinen Ark Pres, bu felsefeyle ARGE Uygulamalarına öncelik tanıyarak ülkemizin ilk Otomatik Geri Sancılı Emniyet Kemeri'ni imal eden firma olmayı başarmıştır.
Kip
EMA
Würth

Würth

Adolf Würth GmbH & Co. KG, profesyonel kullanım için montaj malzemeleri ve bağlantı elemanları ticaretinde uzman bir kuruluştur. Würth Grubu’nun temel ürün programı 100.000’den fazla yüksek kalitede üründen oluşur. Vidalar, civatalar, somunlar, pullar, dübeller, kimyasal ürünler, el aletleri, makineler, mobilya aksesuarları, inşaat aksesuarları, depolama ve stok yönetim sistemlerini içeren ürün çeşitleriyle, profesyonel kullanıcılara hizmet sunmaktadır. Würth’ün amacı; kişiye özel hizmetleriyle, pratik sistem çözümleriyle ve geniş ürün yelpazesiyle müşterilerinin işlerini kolaylaştırmak ve geliştirmektir.
Votto
Selenia

Selenia

PLI, en büyük madeni yağ aktörleri arasında küresel bir pazar payına sahip, lider bir madeni yağ ve fonksiyonel sıvı şirketi olmayı hedeflemektedir. PLI, en büyük madeni yağ aktörleri arasında küresel bir pazar payına sahip, lider bir madeni yağ ve fonksiyonel sıvı şirketi olabilmek için üç temel çabaya odaklanacaktır: Kendisini, lider teknoloji ve pazarlama kapasitesi ile ayırt ettiren, piyasanın ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde çözüm üreten bir madeni yağ ve fonksiyonel sıvı şirketi olarak geliştirmek. Yeni nesil araçların geliştirilmesinde küresel OEM'lerin tercih ettiği iş ortağı ve dünya genelindeki müşteriler için güvenilir bir kaliteli madeni yağ ve fonksiyonel sıvı tedarikçisi olarak konumunu güçlendirmek. Markasını küresel olarak sürekli geliştirmek ve kalite, güvenilirlik ve teknoloji ile güçlü bir bağlantı kurmak.
ALFA
MGA
Grat

Grat

2015 yılı sonlarında Türkiye piyasasına hızlı bir giriş yapan GRAT markası filtre ve silecek aksamları ile büyük bir boşluğu doldurmaktadır.
ART
AYGERSAN
intercar
GVA
Mahle
AYD
TDS
MASTER

MASTER

  • ISO 9001-2000 ve TSE kalite standartlarını etkin olarak uygulamakta, 
  • En son teknolojiler ile donatılmış yeni fabrikaya sahip olup gerek kimyasal ve gerekse fiziksel analizler için yüksek seviyede gelişmiş bir laboratuvarı bulunmakta, 
  • Deneyimli teknik personel ve geniş bir kalite ekibi ile çalışmaktadır.


KAUÇUK SANAYİİ otomotiv ve endüstri sektörlerine 1970’den beri kauçuk hortum,metal-kauçuk parçalar ve profiller üretirken kaliteden ödün vermeden ürününü zamanında teslim eden ve iş desteğini müşterilerinden hiçbir zaman esirgemeyen dünya çapında lider kuruluşlar arasındadır.

Başa Dön